SİVEREK ADLİYE TAKSİ DURAĞI

Siverek Alo Taksi Hattı: 0536 608 56 90

Hakkımızda

Siverek Adiye Taksi, 1998 yılından bu yana Siverek ilçesinde hizmet vermektedir. Siverek ilçesinde 2 adet durağımız vardır. Siverek Adliye Taksi ile Siverek Paşa Konağı Taksi, tarafımıza aittir. 
Taksici Ramazan Kürkçü Yönetiminde çalışan duraklarımız 7/24 hizmet vermektedir. Siverek ilçesinde yerimiz ve verdiğimiz hizmetten kaynaklı en çok tercih edilen taksi durağıyız.
Siverek ilçesinde öğretmenlere ve memurlara % 20 ile % 50'leere varan indirimler uygulamaktayız.
Bugün taksi çağırırken beklemek istemiyorsanız ve kalitei hizmet almak istiyorsanız kesinlikle siverek adliye taksiyi arayın. Hizmetten memnun kalmadığınız taktirde paranız iade edilecektir.
Siverek ilçesinde her mahalle ve köye servisimiz mevcuttur.Öğretmenler/memurlar/vatandaşlarımız  köy ve merkez okullara tarifeli uygun fiyatlarla ulaştırılır. Bakıcıya çocuk bırakılıp alınır. Özel okul servisi yapılır. Aracı kazan yapan vatandaşlara ulaşım desteği verilir. 
Ulaşımla ilgili tüm sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.
Hizmette sınır yoktur.
Ramazan KÜRKÇÜ
Durak Sahibi

Siverek Adliye Taksi

Ramazan Kürkçü

Siverek Taksi, EnİyiHizmetGüvenliYolculukKonforluYolculukUygunFiyatdemektir...

Güvenli ve Hızlı

Siverek'te varacağınız yere hızlı ve güvenli bir şekilde yolcularımızı ulaştırmayı ilke edinmiş bir taksiniz var. Bizimle hızlı ve güvenli taksi yolculuğuna hazır olun

Bizim İçin Değerlisiniz

Sizi varacağınız yere sağ selim ulaştırmayıçok önemsiyoruz. Yolculuğunuz konforlu ve rahat bir şekilde geçirmenizi istiyoruz. Can taşıdığımızın farkındayız

Yasal Tarife, Uygun Fiyat

Siverek'te sizi varacağınız yere en kısa yoldan götürürüz. Sürpriz ücret tarifeleri ile karşılaşmazsınız. Yolculuğunuzun dışında fazla ekstradan ücret ödemezsiniz.

© 2023 Her Hakkı Saklıdır. Siverek Adliye Taksi Resmi Web Sitesi
Web Tasarım & Grafik:

Taksi Web SitesiWeb Tasarım - Grafik Tasarım - Sosyal Medya Hizmetleri